NoNameIn.Net Strona Główna
ProfilProfil FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RegulaminRegulamin
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Czat (0)

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy raz z prostytutką
Autor Wiadomość
anonim
Gość
Wysłany: Wto 22 Gru, 2009   Pierwszy raz z prostytutką

co o tym sadzicie? ja jako, ze nie mam znajomych ani nie umiem zyc z ludzmi zamierzam isc skorzystac w 18 urodziny, zeby potem nie plakac w wieku 26 lat w internecie, ze nigdy nie uprawialem seksu

Floyt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Gru, 2009   

Będziesz tego potem żałował. I to bardzo...

anonim
Gość

tylko, ze ja nie mam zadnych wspomnien, moje zycie to od poczatku wegetacja i juz chyba nie mam potrzeby posiadania jakichkolwiek wspomnien i przechowywania ich w glowie

Floyt
[Usunięty]

anonim napisał/a:
tylko, ze ja nie mam zadnych wspomnien, moje zycie to od poczatku wegetacja i juz chyba nie mam potrzeby posiadania jakichkolwiek wspomnien i przechowywania ich w glowie

Masz lat 18. Wchodzisz w dorosłe zycie - mowiac powaznie i wyniośle - w reszte całego zycia.
Masz czas na wyrobienie wspomnien i wydaje mi sie ze nigdzie sie nie pali.

Po latach bedziesz mial o sobie bardzo niskie mniemanie jezeli pierwszy raz bedziesz miec za pieniądze - mowiac krótko "tylko na tyle mnie stac, tylko tyle jestem warty".

Gwenhwyvar 

W sumie aż chciałoby się powiedzieć, że dla faceta to nie ma znaczenia z kim, gdzie i czy z miłości czy za pieniądze... mężczyźni mają do tego inne podejście niż kobiety i jeżeli masz się zadręczać faktem, że nigdy tego nie robiłeś to może faktycznie warto wydać te 100zł i mieć to z głowy. Sex nie jest niczym niezwykłym, mistycznym czy pięknym... to tylko sex... im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym mniejsze będziesz mieć z tego powodu ciśnienia... więc decyzja należy do Ciebie... w mojej osobistej opinii sex nie jest wart wydanych na niego pieniędzy... w dyskotekowej toalecie możesz przecież mieć to samo za darmo... no może za drinka... Najważniejsze to żebyś niczego nie złapał, bo to Ci może spieprzyć resztę życia.

anonim
Gość

tak mowicie, a zadna z was nie zgodzilaby sie na zwiazek bez seksu

Gość

Wysłany: Sro 23 Gru, 2009   

Z prostytutką?
Seks to może coś trak naturalnego jak sikanie, ale nie jest sprawą typu : poszedłem, oczyściłem się, zapiąłem rozporek i spuściłem wodę.
Czy Ty Anonimie chcesz zrobić to, bo czujesz potrzebę, czy chcesz zrobić to, bo tak się dzieje w społeczeństwie, w środowisku ?

Inverna 

Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

trudny temat...

Myślę, że to kwestia indywidualna, dla jednego jest to nie to przyjęcia, a dla innej osoby całkiem "normalne"

otherside 

Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

Z definicji jestem przeciw, chyba że to dla kogoś jedyne i ostateczne rozwiązanie na tym świecie. Wtedy warto dopłacić a nawet zadłużyć się w banku. Znaleźć piękna dziewczynę i poprosić aby nie udawała lalki. Można się skusić wcześniej na coś romantycznego...
Inaczej to bez sensu.

anonim
Gość
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010   

chodzi tez o to, ze nie chce sie z nikim wziazac, bo nie chce tworzyc kolejnej nieudanej rodziny jak moi rodzice, w ktorej bede wszystkich nienawidzil

Anrey 

Czemu patrzysz na to tak negatywnie? Nigdy nie wiadomo, co się zdarzy.

Nymphetamine 

To że Twoim rodzicom się nie udało, nie znaczy, że Tobie też się nie uda.
Pierwszy raz z prostytutką...?
Pierwszy raz, powinien być wyjątkowy,
A nie dlatego, że wszyscy to robią.
Takie jest moje zdanie.
Ale oczywiście, zrobisz jak będziesz chciał.

666
Gość
Wysłany: Nie 10 Sty, 2010   

ale przeciez i tak w tej calej waszej milosci chodzi glownie o poped seksualny

George Best 

Wysłany: Sro 10 Mar, 2010   

Spoko, ja mam 23 i też o tym myślalem - tylko że wydatki mnie zżeraja i nie ma siły żebym w najbliższym miał z czego odkładać na pierwszy raz :) . Zreszta i tak byłoby mi żal kasy.
Lepiej już żyj w przymusowym celibacie niż masz sie uzależnić od tych pań. Potem majatek na nie stracisz.

Obssessed By Cruelty
Gość
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   aaarrrgghhhh

Drogi założycielu tematu. Ah, zacny młodzieńcze... Twoja postawa, jeśli wypływająca z głębi serca, jest zaiste ujmująca. Sam jestem w podobnym położeniu ideologicznym,podobnym wieku i doświadczeniu jeśli idzie o tzw. kontakty damsko - męskie i ludzko- ludzkie. Różni nas tylko to, iż ja do żadnego kontaktu nie dążyłem, nie dażę i dążyć nie zamierzam. Tobie marzy się prostytutka na osiemnaste urodziny. Chcesz zaliczyć pewnego rodzaju checkpoint i "mieć to z głowy". Pierwszy i ostatni raz... Odbębnić, wypróżnić i zapomnieć. Musisz jednakże, zdawać sobie sprawę, że oto ta pozornie klarowna i rozsądna decyzja, może Cię sporo kosztować. A co, jeśli sam się wykiwasz? A co, jeśli zasmakowawszy tego "rajskiego owocu", w Twoim umyśle i ciele, powstanie pewnego rodzaju napięcie(tension), na kolejny, intensywniejszy raz, bez zabezpieczenia(bo tak przyjemniej) i najlepiej z "normalną" dziewczyną(za darmo ma się rozumieć). I co wreszcie, *****, jeśli(nie daj lizusie chytrusie)uświadczysz przeto tzw. wpadki i staniesz się(z przymusu) kolejna cegiełką w szarym murze schematyzmu ludzkiej egzystencji. Co wtedy waćpan poczniesz? Skłaniam do refleksji...

ps. Choroby weneryczne, jakimi władają agencyjne kurwiszony, także warto wsiąść pod uwagę, nawet pomimo wszelakich form protekcyjnych i sporadycznych kontroli sanepidu,hahaahhahahahahahahahahahahhaha

Adam
Gość
Wysłany: Wto 06 Lut, 2018   Pierwszy raz z prostytutką

Dopiero niedawno skończyłem 18 lat i postanowiłem, że mój pierwszy raz odbędzie się z dziewczyną za pieniądze. Przejrzałem oferty na najpopularniejszych stronach typu sexatlas.pl czy roksa.pl i wybrałem wydawało mi się najlepszą ofertę. Teraz już wiem, że wydawało mi się. Nie polecam pierwszych kroków w seksie z kobietami za pieniądze. Czułem się jak zwyczajny kolejny klient który ma zostawić kasę i nic po za tym. Teraz na spokojnie dochodzę do wniosku, że nie powinienem się spodziewać niczego więcej. Moim zdanie nie jest to doby pomysł. Warto zaczekać i poznać kogoś wartościowego.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach