NoNameIn.Net Strona Główna
ProfilProfil FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RegulaminRegulamin
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Czat (0)

Poprzedni temat «» Następny temat
WITAM PO 3 LATACH !
Autor Wiadomość
DAGAA 

Wysłany: Wto 17 Sty, 2017   

Witajcie !
Chciałam się z Wami podzielić dobrą nowiną - dzisiaj mija 9 lat mojego trzeźwego życia !!
I co, da się ? Pewnie, że się da, tylko trzeba chcieć :smile:
Trzeźwość - kiedyś dla mnie nieosiągalna, teraz jest czymś normalnym i co najlepsze, czymś co bardzo lubię.
Z perspektywy czasu mogę powiedzieć jedno: czasami jest cholernie ciężko, ale warto !! Oj warto :smile:

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i mam ogromną nadzieję, że i Wam się udało

:smile:

Black_Lilliyah 
]v[ i s t y k

Wysłany: Sro 18 Sty, 2017   

Chociaż byłam pewna, że uda Ci się wytrwać, bardzo miło przeczytać Twoje słowa.
O sobie za miesiąc i tydzień będę mogła powiedzieć, że minęło... 9 miesięcy zaledwie. Ale zawsze od czegoś trzeba zacząć.
I tak, masz rację - warto. Mimo chwil kryzysów lub też okresów słabości.
Swoją drogą ciekawe, że napisałaś... Jakiś czas temu przypomniałaś mi się i tego wspomnienia nie sposób było z niczym powiązać.
For Funerals to come

DAGAA 

Wysłany: Sro 18 Sty, 2017   

Black_Lilliyah napisał/a:

Swoją drogą ciekawe, że napisałaś....

Napisałam, bo jakoś tak ciepło to forum wspominam. Było ze mną gdy było bardzo źle i wracam czasami do niego teraz, gdy jest dobrze.
Miałam tutaj dużo bliskich osób (Ciebie Lilliyah również do nich zaliczam), dlatego chciałam się z Wami podzielić dobrą wiadomością.
Sentymentalna robię się na starość :smile:

8 miesięcy to dużo, więc możesz być z siebie dumna, bo ja z Ciebie jestem i cieszę się Twoim sukcesem. Małymi krokami, ale zawsze do przodu - to najważniejsze :smile:

Black_Lilliyah 
]v[ i s t y k

Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

DAGAA napisał/a:

8 miesięcy to dużo, więc możesz być z siebie dumna, bo ja z Ciebie jestem i cieszę się Twoim sukcesem. Małymi krokami, ale zawsze do przodu - to najważniejsze :smile:

Ale na tej drodze dwie wpadki mi się przydarzyły... Jedna z narkotykami (choć czy do końca z narkotykami, nie wiem, bo to tylko trawa była), która uświadomiła mi, że teraz, gdy nie biorę przeciwpsychotyków, trzeba sobie dać z tym spokój (będąc u koleżanki w Szwajcarii, z którą zapaliłam, stałam świadkiem wybuchu III wojny światowej... podsunęła mi to palenie, bo chociaż znamy się 15 l., ona z moich problemów z używkami sprawy sobie nie zdaje, a w schizofrenię nie wierzy). Druga z alkoholem w sylwestra. Ta ostatnia z kolei pokazała mi, że bezpieczne picie, kontrolowane i okazjonalne, nie istnieje już dla mnie. Piłam na umór, kombinując jednocześnie, jak się naćpać. I właściwie niedawno dopiero o tym ostatnim przestałam myśleć. Więc dumna z siebie jestem średniawo.
For Funerals to come

DAGAA 

Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

Pamiętasz ile ja miałam wpadek ? Ile razu był ten "ostatni raz" ?
Aż w końcu zdarzył się naprawdę ostatni ...
Pamiętaj kochana, że najważniejsze to chcieć z tym skończyć ! Nieważne, ile prób trzeba będzie podjąć. Ważne, że w końcu będzie ta ostateczna i najważniejsza :smile:

Nadal jestem z Ciebie bardzo dumna !!

Black_Lilliyah 
]v[ i s t y k

Wysłany: Sro 22 Lut, 2017   

Usunęłam swój stary post, bo w swej patetyczności był już żałosny. I za bardzo pałowałam się w nim. Nadal jest ok pod względem używek i to się liczy.
For Funerals to come

hyde..
Gość
Wysłany: Sob 25 Lut, 2017   

Dagaa, nie znamy się, ale kojarzę Cię z forum i również chciałam pogratulować sukcesów :) .

hyde..
Gość
Wysłany: Sob 25 Lut, 2017   

Bl, Tobie i tak super idzie :) . ::glaszcz:

I-87
Gość
Wysłany: Sro 01 Mar, 2017   

brawo dziewczyny!!! ::spoko:

MrTambourineMan 
Mnich i morderca

Wysłany: Sro 01 Mar, 2017   

Ja tam nie mam po co rzucac czegokolwiek. Jestem o tym tak przekonany, ze na dniach zamowie sobie tyle oksykodonu i dhc ze mi starczy na rok, albo moze pare miesiecy (bo nie bawie się w ciągi gdyz wiem, ze z fizycznym uzaleznieniem ciezko sobie poradzic). Oczywiscie rozumiem ludzi, ktorzy z tym koncza, bo sam moglbym skonczyc od teraz i na zawsze tylko problem w tym ze to nie ma zadnego sensu kiedy czlowiek jest kompletnie samotny, a na zmiany nie ma co liczyc, bo wierzcie mi, ze niektorzy ludzie rodzą sie z takim ryjem, ze nie moga liczyc na to, ze kiedykolwiek, jakakolwiek kobieta bedzie chciala ich lepiej poznac, nie marząc juz o zalozeniu rodziny. Takze znajac swoj marny los, nie pozostaje nic innego, a i pieprzyc ten zalosny swiat.

mucha

Wysłany: Nie 05 Mar, 2017   

Cytat:
wierzcie mi, ze niektorzy ludzie rodzą sie z takim ryjem, ze nie moga liczyc na to, ze kiedykolwiek, jakakolwiek kobieta bedzie chciala ich lepiej poznac

wierzę, właśnie dlatego już nieraz szczena mi opadła na widok takiego człowieka obejmującego, czy trzymającego za rękę kogoś drugiego. z resztą, znam osobę, która wiele lat temu poślubiła kogoś takiego.
po prostu- są ludzie, którzy oferują cokolwiek innego, tylko nie wygląd. no i są tacy, których interesują właśnie te inne cechy.

MrTambourineMan 
Mnich i morderca

Wysłany: Nie 05 Mar, 2017   

Źle się wyraziłem. Oczywiście jest tak jak mówisz, ale biorąc pod uwagę to jak mało jest takich ludzi na świecie, szansa jest tak znikoma, że lepiej się nie łudzić. No i to, że spotkasz taką osobę wcale nie oznacza, że musicie wpaść sobie w ramiona. Jak na ironię, gdy taki 'brzydki ryj' spotkałby kogos kto dałby mu szansę, sam pewnie nie byłby zainteresowany, a przecież nie można nic 'na siłę', czy kogoś oszukiwać. Oczywiście nei musi tak być, ale zauważyłem, że czarne scenariusze jakoś częściej się spełniają. Można też przyjąć, że jest się nic nie wartym ścierwem i z tego powodu gnije się w samotności, a z zawiści wypisuje się takie czy inne rzeczy, bo przecież wszyscy dookoła, którzy zostali przez kogoś pokochani są wspaniali i nikt nigdy nie widział skurwysyna, którego pokochała normalna, dobra kobieta, a który tylko zniszczył jej życie. To tylko bajki wyssane z palca a Ty jestes nikim i sam jestes sobie winien. Do wyboru do koloru! ja nie wybieram NIC tylko po prostu przeczekam do śmierci, bo pretensji nie można mieć do nikogo. To raczej naturalne, że brzydota odpycha więc pozostaje być tylko świadomym praw natury i.... smutnym, bo to w gruncie rzeczy smutne.

Black_Lilliyah 
]v[ i s t y k

Wysłany: Sob 01 Kwi, 2017   

MrTambourineMan napisał/a:
Ja tam nie mam po co rzucac czegokolwiek. Jestem o tym tak przekonany, ze na dniach zamowie sobie tyle oksykodonu i dhc ze mi starczy na rok, albo moze pare miesiecy (bo nie bawie się w ciągi gdyz wiem, ze z fizycznym uzaleznieniem ciezko sobie poradzic).

Moim skromnym zdaniem w takim wypadku potrzeby rzucania czegokolwiek nie ma. Jeśli człowiek rządzi swoimi zabawkami, a nie zabawki nim, to chyba nie dzieje się nic złego, co? Jeśli jest się w stanie mieć zapas na rok i nie zużyć wszystkiego w krótkim czasie, to chyba nie ma problemu, prawda?
Zgadzacie się? Czy po prostu ogarnia mnie coś w stylu marzenia o kontrolowanym odurzaniu się, które w moim wypadku możliwe już nie jest, a tego typu zabawa nie jest bezpieczna, gdyż pewne granice przekroczyć łatwo, a poza tym tutaj ma na celu regulację emocji...

Niezmiernie jestem ciekawa Waszego zdania na ten temat.
For Funerals to come

MrTambourineMan 
Mnich i morderca

Wysłany: Sob 01 Kwi, 2017   

Zależy jakie dawki no i takie dhc czy kodeina to przecież nie heroina i można na luzie sobie pykać raz czy dwa na tydzień bez żadnych problemów, a jak ktos lubi być ciągle odurzony to w dniach wolnych pić alkohol jako alternatywe (stay strong wątroba) i w ten sposób być odurzonym codziennie i to depresantem tyle że innym, ale wiadomo różnie bywa. Gorzej jak ktoś nie lubi eksperymentować i się wjebał w ciąg kilkumiesięczny odrazu. Wtedy to już ciężko pomóc. Najlepiej ukraść milion funtów i się niczym nie przejmować tylko jechać dalej, o ile nasze życie wciąż nie ma sensu.

mucha

Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017   

zgadzam się, że w przypadku MrTambourineMan nie ma potrzeby rzucania - lecz nie z powodu rządzenia/nierządzenia zabawkami, tylko dlatego, że w jego własnym rozrachunku z brania wychodzą mu korzyści, które sam logicznie argumentuje, no i oczywiście - bo sam nie widzi potrzeby przestawania.

Cytat:
Jeśli człowiek rządzi swoimi zabawkami, a nie zabawki nim, to chyba nie dzieje się nic złego, co?

moim zdaniem- tak, wówczas nie dzieje się nic złego, tylko, że - taki co prawdziwie, skutecznie, czyli przez całe życie, rządzi swoimi zabawkami (jak dyktator, skoro już zostajemy w tej terminologii ;) ), to rodzi się jeden na milion. wybitnie silne jednostki, o niebywałym rygorze, rzadko występujące, jako wyjątki potwierdzające regułę.
a może jednak nikt taki nie istnieje...

Black_Lilliyah 
]v[ i s t y k

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Widzisz, Mucha, nie patrzyłam na to pod kątem korzyści. Twój post przypomniał mi, że być może na kwestię odurzania się najlepiej od tej strony spojrzeć. W swoich fantazjach zagalopowałam się tak, że o tym spojrzeniu zapomniałam, jakkolwiek to brzmi. Tylko, patrząc w tym samym kierunku co Ty, widzę coś zupełnie innego. I dobrze, bo fantazje o kontrolowanym czymś od czasu do czasu - wiadomo, nie tylko z powodu takiego spojrzenia na nie, ale być może też - znowu mnie opuściły :D Zapewne nie jest to ostatnia fala, ale fale te za każdym razem maleją. Nawet chwile będące posmakiem nie tak dawnego obłędu nie wołają o jedyne znane ukojenie.
For Funerals to come

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach