NoNameIn.Net Strona Główna
ProfilProfil FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy RegulaminRegulamin
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Czat (0)

Poprzedni temat «» Następny temat
Serwis autoagresja.info
Autor Wiadomość
bob

Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   Serwis autoagresja.info

Szanowni Użytkownicy Forum!

Chciałbym polecić Waszej uwadze serwis autoagresja.info , celem istnienia którego jest stworzenie ogólnodostępnej bazy wiedzy na temat autoagresji. Zależy mi na tym, aby ułatwić osobom zainteresowanym tą tematyką (w tym samym autoagresywnym oraz ich rodzinom, bliskim, nauczycielom) dotarcie do materiałów, które pomagają zrozumieć zachowania autoagresywne i radzić sobie z nimi.

Obecnie serwis składa się z tłumaczenia tekstu ze strony helpguide.org , skromnej bazy odnośników do artykułów popularnych i naukowych poświęconych samouszkodzeniom, opisów kilku książek związanych z tą tematyką i listy telefonów zaufania.
W miarę możliwości chciałbym rozbudowywać te działy i nawiązać kontakt ze specjalistami; myślę, że wartościowe byłoby także zebranie zbioru świadectw osób, które stosują lub stosowały autoagresję w przeszłości.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące serwisu, które można przesłać na adres e-mail podany na tej stronie. Od razu zaznaczę, że nie jestem specjalistą w dziedzinie autoagresji (jeśli ktoś ma problem z samookaleczaniem, to nie jestem osobą, która może bezpośrednio pomóc).

Administrator serwisu autoagresja.info ::bluescr:

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach